Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3401CT.
Gezicht op het Stadhuis (Utrechtsestraat 79) te IJsselstein.
Afbeelding van Prins Bernhard en burgemeester mr. J.J. Abbink Spaink op de bordestrap van het Stadhuis (Utrechtsestraat 79) te IJsselstein, tijdens het bezoek van de Prins aan IJsselstein (en 14 andere Utrechtse plaatsen). Op de bordestrap staan padvinders en voor de trap een rij meisjes.
Afbeelding de belangstellenden bij het Stadhuis (Utrechtsestraat 79) te IJsselstein naar aanleiding van het bezoek van Prins Bernhard aan IJsselstein (en 14 andere Utrechtse plaatsen), met op het bordes van het Stadhuis van links naar rechts Commissaris van de Koningin mr. M.A. Reinalda, mr. H.G. Engelberts (chaf van het kabinet van de commissaris), mr. J. Thomassen (persoonlijk secretaris van Prins Bernhard), Prins Bernhard en burgemeester mr. J.J. Abbink Spaink.
Afbeelding van Prins Bernhard en burgemeester mr. J.J. Abbink Spaink bij het Stadhuis (Utrechtsestraat 79) te IJsselstein, tijdens het bezoek van de Prins aan IJsselstein (en 14 andere Utrechtse plaatsen).
Afbeelding van het bezoek van Prins Bernhard aan IJsselstein (en 14 andere Utrechtse plaatsen), met op het bordes van het Stadhuis (Utrechtsestraat 79) van links naar rechts Commissaris van de Koningin mr. M.A. Reinalda, mr. H.G. Engelberts (chaf van het kabinet van de commissaris), mr. J. Thomassen (persoonlijk secretaris van Prins Bernhard), Prins Bernhard en burgemeester mr. J.J. Abbink Spaink.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor IJsselstein-Binnenstad
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG