Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3512JE.
Tehuis voor vrouwen en meisjes aan de Herenstraat 25 te Utrecht
Groninger Rijwielenfabriek A. Fongers Filiaal Utrecht Neude
Groepsportret : Leden van de Nederlandse Oudheidkundige Bond poseren in het stadhuis van Utrecht tijdens een excursie
Afbeelding van de onthulling van het, door J. Boon geschilderde portret van prof. dr. A. Noordtzij in de senaatszaal van het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht bij zijn afscheid als hoogleraar in de Theologie aan de universiteit te Utrecht.
Gezicht op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht, vanaf de Domtoren.
Portret van Greetje van den Berg-Bos, pedel van de Universiteit Utrecht, in de senaatszaal van het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht.N.B. Greetje van den Berg-Bos was de eerste en lange tijd enige vrouwelijke pedel in Nederland.
Gezicht op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht, met enkele militaire voertuigen.
Gezicht op de Domkerk (Domplein) te Utrecht, uit het zuidoosten, vanaf het dak van het Groot Auditorium van het Academiegebouw (Domplein 29).
Gezicht op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht, tijdens winterse omstandigheden, bij avond.
Interieur van het Groot Auditorium van het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht met tentoongestelde objecten op de tentoonstelling van Vroeg Middeleeuwse Kunst, onderdeel van de Willibrord-herdenking.
Gezicht vanaf de Domtoren op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht met het standbeeld van Graaf Jan van Nassau.
Gezicht op het besneeuwde Domplein te Utrecht met het standbeeld Jan van Nassau en het Academiegebouw (Domplein 29).
Gezicht op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht, vanaf de Domtoren, met op de voorgrond het standbeeld Jan van Nassau (Domplein).
Gezicht op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht.
Interieur van het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht: Groot Auditorium.
Gezicht vanaf de Domtoren op de middenpartij van het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht.
Afbeelding van ir. A.A. Mussert (leider van de Nationaal Socialistische Beweging, N.S.B.) tijdens zijn toespraak bij het 3-jarig bestaan van het Studentenfront, in het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht.
Afbeelding van het afscheid mr. M.M. Kwint als stadscommandant van de B.S. (Binnenlandse Strijdkrachten) te Utrecht.In de aula van het Academiegebouw (Domplein 29, tijdelijk Hoofdkwartier van de B.S.) zijn de genodigden bij elkaar tijdens de afscheidsbijeenkomst.
Gezicht vanaf de Domtoren op het Academiegebouw (Domplein 29) te Utrecht, met links de kruisgang van de Domkerk.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Domplein, Neude, Janskerkhof
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG