Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3552XE.
Overzicht van de St.-Anthoniedijk te Utrecht, vanuit het zuidwesten met op de voorgrond enkele onbewoonbaar verklaarde huizen aan de Loevenhoutsedijk; geheel links op de achtergrond de watertoren (aan de huidige Neckardreef).
Gezicht op het Anthonieplein te Utrecht, vanaf de Loevenhoutsedijk.
Groepsportret van de kinderen op het sportterrein St. Joseph aan de Loevenhoutsedijk te Utrecht, tijdens de slotdag van de door het Comité voor Vacantie-ontspanning voor Schoolkinderen, voor de vijfde keer, georganiseerde week gevuld met sport, spel, voorlezen, zingen en uitstapjes.
Afbeelding van de afsluiting op de Loevenhoutsedijk te Utrecht, tijdens de sloop en nieuwbouw van de Rodebrug over de Vecht. Met links de Anthoniedijk.
Gezicht op de openstaande Rodebrug over de Vecht te Utrecht, vanaf de Loevenhoutsedijk.
Gezicht op het brugwachtershuisje bij de Rodebrug aan de Jagerskade te Utrecht. Links op de achtergrond het Vechthuis (Jagerskade 13-15) voor de restauratie (in 1978) en rechts de boerderij Loevenhoutsedijk 4-6.
Gezicht op het Vechthuis (links, Jagerskade 13-15) te Utrecht, voor de restauratie (in 1978) en rechts de boerderij Loevenhoutsedijk 4-6, vanaf de Hogelanden W.Z. aan de overzijde van de Vecht.
Gezicht op het Sportpark Loevenhoutsedijk, vanaf het fietspad bij de Verheulstraat te Utrecht.
Gezicht op de nieuwe huizen aan de Loevenhoutsedijk te Utrecht.
Gezicht op de nieuwe huizen aan de Loevenhoutsedijk te Utrecht, met op de achtergrond de Rodebrug en links het nieuwbouwcomplex aan de Vinkenkade.
Gezicht op de Loevenhoutsedijk te Utrecht, vanaf de hoek met de Anthoniedijk.
Gezicht op het nieuwbouwcomplex op de hoek van de Jagerskade (naar links) en de Loevenhoutsedijk te Utrecht.
Gezicht op de Rodebrug over de Vecht te Utrecht, met rechts het nieuwbouwcomplex op de hoek van de Jagerskade en de Loevenhoutsedijk.
Gezicht op de voorgevels van de huizen Loevenhoutsedijk 72 -lager te Utrecht.
Gezicht op het pas gerestaureerde huizenblok Jagerskade 13-15 te Utrecht, vanaf de overkant van de Vecht, uit het zuidwesten met op de voorgrond de Hogelanden; rechts de gerestaureerde boerderij Loevenhoutsedijk 4-6.
Gezicht op de Jagerskade te Utrecht met de juist gerestaureerde huizen (links) nrs. 13-14-15, uit het zuiden; rechts de gerestaureerde boerderij Loevenhoutsedijk 4-6.
Gezicht op de Jagerskade te Utrecht met links de pas gerestaureerde huizen nrs. 13-14-15, vanaf de Rodebrug, uit het zuidwesten met op de voorgrond de Vecht; rechts de gerestaureerde boerderij Loevenhoutsedijk 4-6.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zamenhofdreef en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG