Oud beeldmateriaal uit postcodegebied 3811DC

Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3811DC.

Filter Filter

Donderdag 20 oktober 2022

Foto Sint Jorisplein te Amersfoort

De verlichting in de binnenstad van Amersfoort is dit jaar anders dan de winkelende Amersfoorters gewend zijn. De reden is dat de Stichting Promotie Ondernemend Amersfoort, die verantwoordelijk is voor de plaatsing van de verlichting, een conflict had met de verhuurder. De SPOA wil volgend jaar de binnenstad anders verlichtien. Daarom wilde de stichting slechts een eenjarig contract met de verhuurder afsluiten. Deze zag niets in een eenjarig contract, en bovendien was hij volgens de SPOA te duur. De stichting is dit jaar met een andere leverancier in zee gegaan, die wel accoord ging met een een jarig-contract. De nieuwe feestornamenten hangen in de Langestraat, de Hellestraat en de Utrechtsestraat. De verlichting op het Sint Jorisplein en bij Amicitia wordt nog wel verzorgd door de oude verhuurder.

Foto Sint Jorisplein te Amersfoort

Het Sint Jorisplein in winkelcentrum Amersfoort beschikt vanaf morgen over een schaatsbaan. Morgen zal om 2 uur de schaatsbaan op een feestelijk manier geopende worden door Sinterklaas en zijn Pieten. Het materiaal waar de schaatsbaan van gemaakt is, wordt geleverd door een gespecialiseerd bedrijf. Quote: 05:54 - 06:27 Een toegangskaartje voor de schaatsbaan kost 2 euro per persoon en dat is inclusief de huur van een paar schaatsen. Van elk verkocht kaartje gaat 50 eurocent naar de organisatie Warchild, die zich inzet voor kinderen in oorlogsgebieden. Jong en oud kunnen tot 29 december gebruik maken van de schaatsbaan.

Foto Sint Jorisplein te Amersfoort
2001-05-15

De passage vanaf de Utrechtsestraat naar het nieuwe Sint Jorisplein, in het winkelcentrum Sint Joris.

Foto Sint Jorisplein te Amersfoort
2004-09-07

Luchtfoto van de binnenstad, in westelijke richting. Links Amicitia, het Sint Jorisplein en het stadhuis.

Foto Sint Jorisplein te Amersfoort
2001-01

Opening van de Etos drogisterij aan het Sint Jorisplein. Bij de kassa werd levende muziek gemaakt.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stadhuisplein

Instellen

Buurten in Stadskern

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement