Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3812RL.
De Kapel van Isselt aan de Isseltseweg, hoek Uraniumweg.
Isseltseweg 155: kapelboerderij "Kapel van Isselt". Hier zonder klokketoren.
Isseltseweg 155: kapelboerderij "Kapel van Isselt".
Isseltseweg 155: kapelboerderij "Kapel van Isselt": het gedemonteerde klokketorentje.
Isseltseweg, Amersfoort.
Achterzijde Isseltseweg 9 t/m 23.
Luchtfoto van de Bomenbuurt in opbouw, met onderaan de Enk, links het Vreeland en in het midden de Dreef. Links, in de weilanden, de Miacoweg, Twentseweg en Isseltseweg.
Het buitenhuis Puntenburg. Dit lag bij de splitsing tussen Oude Soesterweg en Isseltseweg nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
Isseltseweg 155. De kapel van Isselt na restauratie door Van Hoogevest.
VIER FOTO'S: Tuin met vroegere vijver bij het buitenhuis Puntenburg. Dit huis lag aan de Oude Soesterweg, bij de afsplitsing van de Isseltseweg, nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
Moestuin bij het buitenhuis Puntenburg. Dit huis lag bij de splitsing tussen Oude Soesterweg en Isseltseweg nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
VIER FOTO'S: Tuin met vroegere vijver bij het buitenhuis Puntenburg. Dit huis lag bij de splitsing tussen Oude Soesterweg en Isseltseweg nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
DRIE FOTO'S: Interieur van de salon in het buitenhuis Puntenburg. Dit huis lag aan de Oude Soesterweg bij de afsplitsing van de Isseltseweg, nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
Interieur van de zitkamer in het buitenhuis Puntenburg. Dit huis lag bij de splitsing tussen Oude Soesterweg en Isseltseweg nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
DRIE FOTO'S: Tuin met bloemenkas bij het buitenhuis Puntenburg. Dit huis lag aan de Oude Soesterweg, bij de afsplitsing van de Isseltseweg, nabij de Wolversteeg; ongeveer op de plek van het huidige bejaardentehuis Puntenburg.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Uraniumweg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG