Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3817KH.
Sol de Wilt Medische Speciaalzaak aan de Leusderweg 250.
Interieur van de levensmiddelenwinkel van Kitselaar aan de Leusderweg 246.
De slaapkamers voor de geëvacueerde leerlingen van kweekschool Sint Agnes. Ze waren ondergebracht in de panden Leusderweg 260-266. De meisjes hangen uit de ramen. Sint Agnes was een onderdeel van Onze Lieve Vrouw ter Eem.
Een slaapkamer voor de geëvacueerde leerlingen van kweekschool Sint Agnes. Ze waren ondergebracht in de panden Leusderweg 260-266; deze twee slaapkamers-en-suite lagen aan zowel de voor- als de achterzijde. Er sliepen hier veertien meisjes. Sint Agnes was een onderdeel van Onze Lieve Vrouw ter Eem.
Geëvacueerde leerlingen van kweekschool Sint Agnes eten soep uit de gaarkeuken. Ze waren ondergebracht in de panden Leusderweg 260-266. Sint Agnes was een onderdeel van Onze Lieve Vrouw ter Eem.
Achterzijde van Leusderweg 260-266, waar de geëvacueerde leerlingen van kweekschool Sint Agnes waren ondergebracht. Sint Agnes was een onderdeel van Onze Lieve Vrouw ter Eem.
Leusderweg 250. Deze huizen werden gebouwd door Van Eijkelenburg.
Twee kinderen Kitselaar voor de levensmiddelenwinkel van hun ouders, aan de Leusderweg 246. Links Willy H.Kitselaar, geboren 2-11-1930 te Amersfoort, overleden 26-1-1936 te Amersfoort en begraven op R.K.kerkhof Utrechtseweg aldaar. Rechts Nico J.Kitselaar, geboren 7-5-1929 te Zuilen (Utrecht).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Voltastraat
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG