Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3818HL.
Prinses Marielaan 7.
Prinses Marielaan 9, zijgevel.
Prinses Marielaan 9.
Prinses Marielaan 9. Stadswoonhuis uit ca. 1902. Het pand heeft twee bouwlagen met daarop een afgeplat schilddak met leien. De dakkapel heeft een lessenaarsdak. Kenmerkend is de topgevel met inpandig rondboogbalkon met een opengewerkte, stenen borstwering. Verder de brede erker met daarboven een balkon met houten balustrade.
Prinses Marielaan 11. Stadswoonhuis uit ca. 1902. Het pand heeft twee bouwlagen met daarop een afgeplat schilddak met leien. De dakkapel heeft een lessenaarsdak. Kenmerkend is de topgevel met inpandig rondboogbalkon met een opengewerkte, stenen borstwering. Verder de brede erker met daarboven een balkon met houten balustrade en de houten waranda tegen de zijgevel..
Prinses Marielaan 9-11.
Prinses Marielaan 11.
Prinses Marielaan 9 en 11. TWEE FOTO'S.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Regentesselaan
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG