Oud beeldmateriaal uit postcodegebied 3831JP

Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3831JP.

Filter Filter

Donderdag 20 oktober 2022

Foto Randweg te Leusden

De bewoners van Leusden mogen meedenken over de bouw van zo'n vijftig woonheden op de Kanaallocatie aan de Randweg. Tijdens een meespreekavond op woensdag 28 januari kunnen de bewoners hun mening geven over de ontwerpen van drie architectenbureau's. Deze ontwerpen worden door Stedenbouwkundig architect Joosten van commentaar voorzien. Daarna gaan de aanwezigen in groepjes langs de maquettes en kunnen zij in discussie gaan met de ontwerpers. QUOTE: 10.05 tot 10.30 De drie maquettes.... Op deze avond komt men meer te weten over de architectuur, vormgeving en materiaalgebruik. Het is niet de bedoeling dat er wordt gekozen tussen de gepresenteerde ontwerpen. De meespreekavond begint op woensdag 28 januari om 19.30 uur in De Korf.

Foto Randweg te Leusden
1999

Total benzinestation, Randweg 4 te Leusden.

Woensdag 19 oktober 2022

Foto Asschatterweg te Leusden
1915 - 1916

Een groepje Belgische vluchtelingen poseert in het als zondagsschooltje van Annie Aleida de Beaufort bekend staande gebouwtje in de buurtschap Asschat. Het gebouwtje is rond 1961 verbouwd tot een woonhuis. Huidig adres Asschatterweg 213.

Foto Asschatterweg te Leusden
1915 - 1916

Een groepje Belgische vluchtelingen poseert in het als zondagsschooltje van Annie Aleida de Beaufort bekend staande gebouwtje in de buurtschap Asschat. Het gebouwtje is rond 1961 verbouwd tot een woonhuis. Huidig adres Asschatterweg 213.

Foto Randweg te Leusden

Automobilisten op de hoek van de Randweg en de Groene Zoom in Leusden worden vanaf dinsdagmiddag gewezen op de actie 'Recycle de Ruimte' van Milieudefensie. Zij plaatsten hier samen met de Stichting Nieuw Knal Groen een protestbord tegen de aanleg van bedrijvenpark 't Spieghel tussen Amersfoort en Leusden. Deze borden worden op 30 locaties in Nederland geplaatst. Daarnaast worden huis-aan-huis actiekranten verspreid met een oproep om een einde te maken aan de aantasting van het landschap door de aanleg van nieuwe bedrijventerreinen. Milieudefensie maakt zich hard voor een nieuw beleid op dit gebied. QUOTE: 10.24 "Dat doen we al jaren.... 10.57 ....bedrijventerreinen." Milieudefensie vindt niet dat er nog groen voor nieuwe bedrijventerreinen op moet worden geofferd. QUOTE: 11.06 "Op dit moment.... 11.24 ...op te vangen." Leusden is de enige plaats in de provincie Utrecht waar een protestbord komt. De Stichting Nieuw Knal Groen protesteert al langer in tegen de aanleg van 't Spieghel. QUOTE: 01.41 "Het ligt in.... 02.01 ...te mogen bebouwen." Mensen kunnen de actie van Milieudefensie steunen op de website www.recyclederuimte.nl.

Zondag 16 oktober 2022

Foto Randweg te Leusden
21-02-1989

Luchtfoto van de in aanleg zijnde wijk ´t Ruige Veld te Leusden, uit het zuiden, met in het midden de Randweg en het Valleikanaal.

Foto Randweg te Leusden
21-02-1989

Luchtfoto van de in aanleg zijnde wijk ´t Ruige Veld te Leusden, uit het zuiden, met in het midden de Randweg en het Valleikanaal.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Leusden-Centrum Oost

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement