Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 7861AD.
Een tram van de EDS bij de halte aan de Burgemeester de Kockstraat te Oosterhesselen. Op de achtergrond de Nederlands hervormde kerk aan de Geserweg 2.
DVM bus nummer 2702, lijn 22 richting Assen bij de bushalte aan de Burgemeester de Kockstraat te Oosterhesselen. Een man en een vrouw staan op het punt om in te stappen. Rechts de Nederlands hervormde kerk aan de Geserweg 2.
Het centrum van Oosterhesselen met links het voorhuis van een boerderij aan de Burgemeester de Kockstraat 32 en de Nederlands hervormde kerk aan de Geserweg 2. Een bus van de DVM draait net rechtsaf de Geserweg in. Rechts is nog net een gedeelte te zien van de Edveensweg. Links is nog een stukje terras zichtbaar van Hotel Deen.
Een boerderij met schuur aan de Burgemeester de Kockstraat 42 te Oosterhesselen. Op de voorgrond in het weiland een tweetal boerenkarren, een landbouwwerktuig en veel opgeslagen kreupelhout.
Het roestvrijstalen beeld de trambaankruising op de hoek van de Burgemeester De Kockstraat en de Edveensweg te Oosterhesselen. Op de achtergrond staat een boerderij.
Links waarschijnlijk een deel van Café restaurant Deen aan de Burgemeester de Kockstraat 34 te Oosterhesselen. Rechts een gedeelte van een boerderij.
Het centrum van Oosterhesselen met links het voorhuis van een boerderij aan de Burgemeester de Kockstraat 32 en rechts de Nederlands hervormde kerk aan de Geserweg 2.
Het roestvrijstalen beeld de trambaankruising op de hoek van de Burgemeester De Kockstraat en de Edveensweg te Oosterhesselen. Op de achtergrons staat een boerderij.
Twee schuren en in het midden de achterkant van een boerderij te Oosterhesselen. De exacte locatie is niet bekend.
Een aantal tramlocomotieven en wagons op de kruising van twee tramspoorlijnen op de hoek van de Burgemeester de Kockstraat en de Edveensweg te Oosterhesselen. Bij de trams staan een aantal passagiers en personeel van de Eerste Drentsche Stoomtramweg-Maatschappij E.D.S.
Kruispunt van tramwegen te Oosterhesselen met rechts locomotief nummer 17 van de E.D.S. Eerste Drentsche Stoomtramweg Maatschappij te Hoogeveen. De locomotief is in 1924 geleverd door Hohenzollern A. G. te Dusseldorf en heeft dienst gedaan tot 1940. Links een wagen voor vervoer van personen. Op de achtergrond is nog een tram zichtbaar. De personen op de foto zijn niet bekend.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oosterhesselen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG