Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 7861AN.
Tramlocomotief 16, een achterstandslocomotief, van de E.D.S. ( Eerste Drentsche Stoomtramweg Maatschappij ) te Hoogeveen, met personenrijtuig en enkele goederenwagons bij de tramkruising te Oosterhesselen. Locomotief 16, aangeschaft in 1924 door de E.D.S. is geleverd door Hohenzollern A.G. te Düsseldorf en heeft dienstgedaan tot het einde van het tramtijdperk in 1947.
Conducteur H.J. Biemans en machinist H. Lucas voor de tram van de EDS te Oosterhesselen ( Eerste Drentsche Stoomtramweg Maatschappij te Hoogeveen ). De tram was onderweg van Assen naar Coevorden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oosterhesselen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG