Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 7921TE.
Links staat boerderij Linde aan de Ommerweg te Linde. In het midden loopt de Ommerweg.
De nieuw (1921) met stenen bestrate Ommerweg te Linde. Rechts van de weg staat een houten kruiwagen. Rechts op de achtergrond staat de boerderij Linde van de familie Moet . Links op de achtergrond staat een andere boerderij.
Een vrouw staat met haar fiets op de Ommerweg te Linde. Links staat de boerderij Linde van de familie Moet aan de huidige Ommerweg 68. De vrouw is niet bekend. Vermoedelijk is zij juffrouw Pietemella de Groot, juf op de lagere school te Linde.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Linde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG