Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9411PC.
De Beiler jeugd rondom een lantarenpaal aan het Wilhelminaplein te Beilen. Op de achtergrond het Wilhelmina zalencentrum aan het Wilhelminaplein 2. De personen zijn niet bekend.
Zanger/schrijver/journalist Ab Drijver leest in het Wilhelminagebouw in Beilen voor tijdens een presentatie van zijn boek. In de zaal zit een aandachtig luisterend publiek.
Zanger/schrijver/journalist Ab Drijver in het Wilhelminagebouw in Beilen tijdens een presentatie van zijn boek. Hier wordt hem door een onbekend persoon de hand geschud, terwijl de aanwezigen in de zaal toekijken.
Het gemeentehuis aan het Wilhelminaplein te Beilen.
Een portret van de 91-jarige H. Suring en 89-jarige A. Santing-Suring op een muurtje voor Zalencentrum Wilhelmina aan het Wilhelminaplein 4 te Beilen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beilen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG