Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9471AM.
Een zicht op het Havenkanaal te Zuidlaren. Links ligt een boot aangemeerd. In de achtergrond staat korenmolen De Wachter aan de Havenstraat 36 en een witte woning. Rechts van het kanaal loopt de Hunzeweg richting De Groeve.
Korenmolen de Wachter aan de Havenstraat 36 te Zuidlaren. In de voorgrond loopt het Havenkanaal.
Een besneeuwde Hunzeweg te Zuidlaren. Links van de weg ligt het Havenkanaal. In de de achtergrond staat de Molen De Wachter aan de Havenstraat 36 te Zuidlaren.
Korenmolen De Wachter aan de Havenstraat 36 te Zuidlaren . In de voorgrond ligt het besneeuwde Havenkanaal.
Oude watermolen genaamd De Boezemvriend en een nieuw gemaal genaamd Oostermoer bij Zuidlaren. Deze foto is genomen in het waterschap de Oostermoerse Vaart.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidlaren
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG