Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9482TH.
De directeurswoning van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries in de sneeuw. Het gebouw was het voorhuis van de grote boerderij Buitenzorg. Links achter de woning is een deel van de boerderij te zien. Deze foto is genomen voor 1930/1931 aangezien de directeurswoning herbouwd is na een verwoestende brand rond die periode.
De hernieuwd gebouwde directeurswoning van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. Het vorige exemplaar van het gebouw was het voorhuis van de grote boerderij Buitenzorg. Deze foto is vermoedelijk genomen na 1930/1931 aangezien de directeurswoning herbouwd is na een verwoestende brand rond die periode. Twee mannen staan op de trap voor het gebouw. Rechts staat een houten steiger tegen de gevel. Links naast het gebouw staat een fiets tegen een paaltje en kijken twee mannen naar de fotograaf. De personen zijn niet bekend.
De directeurswoning van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. Het gebouw was het voorhuis van de grote boerderij Buitenzorg. Rechts achter de woning is een deel van de boerderij te zien. Deze foto is genomen voor 1930/1931 aangezien de directeurswoning herbouwd is na een verwoestende brand rond die periode. In de voorgrond is een deel van de vijver en de bijbehorende steiger in de voortuin te zien.
Een besneeuwd landschap met links op de achtergrond een gebouw. Vermoedelijk van tuinbouwkolonie Filadelfia aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. Er staan een aantal bomen naast het gebouw en op de voorgrond ligt ijs.
Arbeiders zijn aan het werk bij de restanten van de afgebrande directeurswoning en boerderij van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. De woning was het voorhuis van de grote boerderij Buitenzorg. Rechts achter staat het hoofdgebouw van de kolonie. Deze foto is genomen rond 1930/1931 aangezien verwoestende brand rond die periode plaatsvond. Links voor staat een houten kruiwagen. De personen zijn niet bekend.
Twee mannen staan in de restanten van de afgebrande restanten van de directeurswoning en de boerderij van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. De woning was het voorhuis van de grote boerderij Buitenzorg. Deze foto is genomen na 1930/1931 aangezien de verwoestende brand rond die periode plaatsvond. Rechts achter de restanten staat het hoofdgebouw van de kolonie. De personen zijn niet bekend.
Een bewoner van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries poseert met een grote kool voor de foto. De persoon is niet bekend.
Drie mannen staan bij de vijver in de voortuin van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. Rechts langs de vijver loopt een wandelpad en staan er bomen en struiken. De personen zijn niet bekend.
De afgebrande restanten van de directeurswoning van de tuinbouwkolonie Filadelfia voor werklozen, bedelaars, landlopers en ontslagen gevangenen aan de Groningerweg 4 te Tynaarlo/Vries. Dit afgebrande gebouw was het voorhuis van de grote boerderij Buitenzorg. Rechtsachter is nog een deel van de afgebrande boerderij te zien. Deze foto is genomen rond 1930/1931 aangezien de directeurswoning ergens in die periode is afgebrand. Een man poseert voor het gebouw. De persoon is niet bekend.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Tynaarlo
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG