Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9663BG.
Onthulling van het kunstwerk aan de Onstwedderweg.
Kruispunt A.Reijnersstraat met Onstwedderweg.
De opening van de verharde Onstwedderweg. Geheel links bakker W.Taai, die op de kar broodjes bakte en gratis uitdeelde.
Woning gebouwd in 1890 en verbouwd 1950. Op de voorgrond de prov. weg Nieuwe Pekela - Alteveer
Woningen aan de Onstwedderweg
Kunstwerk onthuld bij de opening, na reconstructie, van het Pekelderhoofddiep voor de vaarrecreatie
Het maken van een dam met 2 duikers in het Pekelderhoofddiep ter vervanging van de Onstwedderbrug. De foto is genomen vanaf de Veendammerweg.
Luchtfoto, Onstwedderweg (links) en de Albatrosstraat langs het Pekelderdiep
Vervanging Onstwedderbrug door 2 duikers
DE weg landzijde bij de Onstwedderweg. Over het Pekelderhoofddiep ligt de Onstwedderbrug. In de hoofdweg (rechts) ligt de batting over de wijk tussen de boerderijen van Horlings en Tjabbes. Bij de brug staat rechts een olielantaarn.
Overzicht van het kruispunt provinciale weg Veendam - Nieuwe Pekela, met de hoofdweg door Nieuwe Pekela
Vervanging Onstwedderbrug door dam met 2 duikers. foto genomen vanaf de Onstwedderweg
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuwe Pekela
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG