Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9663PC.
Winkel in huishoudelijke artikelen Kiewiet
Heerendiep Batting wordt vervangen door dam met duiker, rechts de boerderij van Hilvering aan de overzijde van het diep Hotel te Bos.
Hotel te Bos uit ca. 1890.
Woningen v.l.n.r: Hotel te Bos, woning Westers, kruidenier Molter, Smid Hamster, politieagent de Jonge en manufacturier Koster.
De Zuidwendingerweg gezien vanaf de A . Westersstraat
De batting over het Heerendiep wordt vervangen door een duiker. Rechts de woning van Buzeman
De batting over het Heerendiep wordt vervangen door een duiker. Op de achtergrond de boerderij van Hilvering
Nieuwe brug over het Pekelderdiep nabij de Zuidwendingerweg. Voor de brug de kadowinkel van Kiewiet.
Het Pekelderdiep vanaf de 1e sluis, links de inrit naar de Zuidwendingerweg
Hotel-cafe A.J. de Groot, op de hoek van de Zuidwendingerweg
De Zuidwendingerweg gezien vanaf de A.Westersstraat
Particuliere woningen aan de A. Westersstraat nabij de Zuidwendingerweg. (foto spiegelbeeld)
Woningen nabij de 1e Sluis en Zuidwendingerweg. Boerderij bewoond door G.Greven.
Woning fam. Westers, gebouwd 1935.
Winkel Hamster met links de voormalige winkel van kruidenier Molter daarnaast de woning van Westers.
Hotel-cafe A.J. de Groot op de hoek van de Zuidwendingerweg.
Luchtfoto, A Westersstraat en Zuidwendingerweg
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuwe Pekela
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG