Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9805TE.
Driekamerwoning aan het eind van de Brilweg in Briltil. Bedoeld voor werknemers vn scheepswerf Barkmeijer. Op de foto Grietje Hut en Reeuwerd Brouwer, knecht van turfschipper Hut.
Brilweg nr. 42 met de weduwe Grietje Hut - Linker en dochter Grietje.
Deze boerderij stond aan de Brilweg. Hij is in 1962 verkocht aan de gemeente Zuidhorn. De laatste bewoner was Hilbrand van Slochteren.
De Brilweg, vóór de tweede wereldoorlog. Het eerste huis links was een winkel/café van fam. Tempel.
Gebied tussen Briltil en Zuidhorn in 1929 met o.a.de spinnekopmolen. De weg (huidige Brilweg) wordt geplaveid met keien.
Telefoongebouw aan de Brilweg
Briltil : Optocht van auto's van de Vrijwillige Provinciale Groninger Verpleegbrigade langs de Schipsloot. Rechts een watermolen (standerdmolen)
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Briltil
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG