Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1606ML. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1606ML op soort incident:
Op donderdag 16 oktober om 12:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van straatmeubilair m.b.t. kruispunt twijver - hemmerbuurt ter hoogte van rode leeuw. De melding is gesloten op vrijdag 17 oktober om 08:41 uur.
Op donderdag 28 augustus om 16:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van groen m.b.t. in de wijk en het hele dorp . De melding is gesloten op woensdag 17 september om 16:31 uur.
Op donderdag 28 augustus om 16:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van groen m.b.t. in de wijk en het hele dorp . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 11 augustus om 12:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van groen m.b.t. tuinstraat parkeerplaats bosman / kadijk. De melding is gesloten op dinsdag 26 augustus om 15:31 uur.
Op zondag 24 augustus om 08:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 25 augustus om 08:26 uur.
Op zondag 24 augustus om 08:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 11 augustus om 12:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van groen m.b.t. tuinstraat parkeerplaats bosman / kadijk. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 2 augustus om 19:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van overig m.b.t. op verschillende plaatsen in venhuizen . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 31 maart om 20:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van vuurwerkoverlast m.b.t. jozefschool venhuizen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 9 maart om 10:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van wegen m.b.t. merel 41 /41a. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 9 maart om 10:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Koggeweg in Venhuizen in het kader van wegen m.b.t. merel 41 /41a. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 7 januari 2018 om 16:56 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Koggeweg 15 te Venhuizen.
Op 30 mei 2017 om 22:54 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Koggeweg 15 te Venhuizen.
Op 30 mei 2017 om 21:18 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Koggeweg 15 te Venhuizen.
Op 30 mei 2017 om 21:19 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Koggeweg 15 te Venhuizen.
Op 30 mei 2017 om 21:15 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Koggeweg 15 te Venhuizen.
Op 30 mei 2017 om 21:10 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Koggeweg 15 te Venhuizen.
Op 14 oktober 2014 om 12:38 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Koggeweg 11 te Venhuizen.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 30 november 2013 om 02:06 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Koggeweg 43 te Venhuizen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Drieban (gedeeltelijk), Venhuizen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG