Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1625NV. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1625NV op soort incident:
Op 5 juli 2026 om 00:43 is de ambulancedienst uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op 5 juli 2026 om 00:41 is de ambulancedienst uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op 22 juni 2026 om 23:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op woensdag 3 juni om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. C.J.K. van Aalstweg in Hoorn in het kader van groen en bomen m.b.t. struiken richting fietspad. De melding is gesloten op dinsdag 9 juni om 12:26 uur.
Op 8 juni 2026 om 18:45 is de ambulancedienst uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn vanwege een ongeval met letsel.
Op 8 juni 2026 om 18:42 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op woensdag 3 juni om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. C.J.K. van Aalstweg in Hoorn in het kader van groen en bomen m.b.t. struiken richting fietspad. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 3 juni om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. C.J.K. van Aalstweg in Hoorn in het kader van groen en bomen m.b.t. struiken richting fietspad. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 29 mei 2026 om 18:21 is de ambulancedienst uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn vanwege een ongeval met letsel.
Op 29 mei 2026 om 18:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op dinsdag 19 mei om 09:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. C.J.K. van Aalstweg in Hoorn in het kader van vuilniszakken en dumpingen (verkeerd geplaatst afval). De melding is gesloten op dinsdag 19 mei om 14:12 uur.
Op 21 april 2026 om 23:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op 21 april 2026 om 16:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
In de nacht van zaterdag op zondag 19 april 2026 om 03:03 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op 3 april 2026 om 09:13 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Op maandag 23 maart om 15:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. C.J.K. van Aalstweg in Hoorn in het kader van zwerfafval en openbare prullenbakken. De melding is gesloten op dinsdag 24 maart om 13:50 uur.
Op maandag 23 maart om 15:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. C.J.K. van Aalstweg in Hoorn in het kader van zwerfafval en openbare prullenbakken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 18 maart 2026 om 17:05 is de ambulancedienst uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn vanwege een ongeval met letsel.
Op 18 maart 2026 om 17:03 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dr. C.J.K. van Aalstweg te Hoorn.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Risdam-Zuid - Buurt 20 01
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG