Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1705JP. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1705JP op soort incident:
Op donderdag 19 juni om 10:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van afval en grondstoffen (dumpingen). De melding is gesloten op donderdag 19 juni om 14:08 uur.
Op donderdag 19 juni om 10:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van afval en grondstoffen (dumpingen). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 18 januari om 20:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van afval en grondstoffen (dumpingen). De melding is gesloten op donderdag 23 januari om 14:23 uur.
Op zaterdag 18 januari om 20:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van afval en grondstoffen (dumpingen). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 18 januari om 20:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van wegen en verkeer. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 13 januari om 19:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van afval en grondstoffen (dumpingen) m.b.t. trottoir rosa manutuin. De melding is gesloten op vrijdag 17 januari om 14:53 uur.
Op maandag 13 januari om 19:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosa Manustuin in Heerhugowaard in het kader van afval en grondstoffen (dumpingen) m.b.t. trottoir rosa manutuin. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Verdachte van moord op Heerhugowaarder ontkent dat er opzet in het spel was
via @BowThemes En buurtbewoners omschrijven het als een drugshol. Hier zal toch wel eerder melding van gemaakt zijn bij de politie? #handhaving
Heerhugowaard - De politie heeft dinsdagochtend een 37-jarige man zonder bekend woonadres.... #Heerhugowaard via @Politie /
Dode man in woning Rosa #Manustuin #Heerhugowaard, #politie heeft een aanhouding verricht en doet momenteel onderzoek.
HEERHUGOWAARD - De politie heeft dinsdagochtend 6 april aan de Rosa Manustuin in Heerhugowaard iemand aangehouden na het aantreffen van een overleden persoon.
Dat meldt de politie. Hij zou zijn gevonden onder 'verdachte omstandigheden'. Er is één iemand aangehouden. . #nieuws #heerhugowaard
In Heerhugowaard is dinsdag een verdachte aangehouden, nadat er eerder een dode man was aangetroffen „onder verdachte omstandigheden.” De identiteit van het slachtoffer is nog niet bekend, aldus de politie.
We doen onderzoek in een woning aan de Rosa Manustuin in #Heerhugowaard.
Op 23 augustus 2020 om 00:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosa Manustuin te Heerhugowaard.
In de nacht van donderdag op vrijdag 3 juli 2020 om 04:41 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosa Manustuin te Heerhugowaard.
Op 11 februari 2020 om 05:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosa Manustuin te Heerhugowaard.
Op 15 september 2019 om 10:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosa Manustuin te Heerhugowaard.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Huygenhoek 1
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG