Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1775PL. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1775PL op soort incident:
Op 22 juni 2025 om 10:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Groetweg te Middenmeer.
Op donderdag 22 mei om 21:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 23 mei om 10:57 uur.
Op donderdag 22 mei om 21:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 22 mei om 21:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 18 mei om 19:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van wegen, fietspaden, en stoepen. De melding is gesloten op maandag 19 mei om 10:18 uur.
Op zondag 18 mei om 19:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van wegen, fietspaden, en stoepen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 18 mei om 19:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van wegen, fietspaden, en stoepen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 12 mei 2025 om 09:24 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Groetweg te Middenmeer vanwege een buitenbrand.
Op donderdag 8 mei om 16:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van bruggen, tunnels en water m.b.t. zie locatie. De melding is gesloten op vrijdag 9 mei om 09:20 uur.
Op donderdag 8 mei om 16:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van bruggen, tunnels en water m.b.t. zie locatie. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 24 maart om 14:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van wegen, fietspaden, en stoepen. De melding is gesloten op woensdag 26 maart om 13:14 uur.
Op maandag 24 maart om 14:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van wegen, fietspaden, en stoepen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 26 februari om 11:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van wegen, fietspaden, en stoepen. De melding is gesloten op woensdag 26 februari om 11:56 uur.
Op zondag 16 februari om 23:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van bruggen, tunnels en water m.b.t. bij de sluis(noodbrug). De melding is gesloten op dinsdag 18 februari om 11:18 uur.
Op zondag 16 februari om 23:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van bruggen, tunnels en water m.b.t. bij de sluis(noodbrug). De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 16 februari om 23:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van bruggen, tunnels en water m.b.t. bij de sluis(noodbrug). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 9 februari om 13:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 10 februari om 10:29 uur.
Op zaterdag 8 februari om 08:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval m.b.t. beginstuk vanaf rotonde alkmaarsrweg. De melding is gesloten op maandag 10 februari om 09:12 uur.
Op zondag 9 februari om 13:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 9 februari om 13:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Groetweg in Middenmeer in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Middenmeer
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG