Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1781BD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1781BD op soort incident:
Op dinsdag 13 oktober om 14:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op woensdag 14 oktober om 08:35 uur.
Op dinsdag 13 oktober om 14:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 8 oktober om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Keizersgracht in Den Helder in het kader van groenonderhoud m.b.t. auto geparkeerd . De melding is gesloten op maandag 12 oktober om 13:38 uur.
Op donderdag 8 oktober om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Keizersgracht in Den Helder in het kader van groenonderhoud m.b.t. auto geparkeerd . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 8 oktober om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Keizersgracht in Den Helder in het kader van groenonderhoud m.b.t. auto geparkeerd . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 4 oktober om 10:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op maandag 5 oktober om 12:55 uur.
Op zondag 4 oktober om 10:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 4 oktober om 10:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 28 september om 07:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op maandag 28 september om 08:35 uur.
Op maandag 28 september om 07:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 24 augustus om 09:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op maandag 24 augustus om 11:25 uur.
Op vrijdag 21 augustus om 12:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op maandag 24 augustus om 10:00 uur.
Op vrijdag 21 augustus om 12:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 augustus om 08:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op maandag 3 augustus om 11:55 uur.
Op zondag 2 augustus om 08:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 augustus om 08:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 1 augustus om 08:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 16 juli om 13:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op vrijdag 17 juli om 09:10 uur.
Op donderdag 16 juli om 13:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nieuwe Brugstraat in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Grachtengordel
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG