Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1786PV. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1786PV op soort incident:
Op dinsdag 10 februari om 15:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van riolering en water. De melding is gesloten op dinsdag 10 februari om 16:04 uur.
Op dinsdag 27 januari om 14:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatverlichting m.b.t. parallelweg over de brug. De melding is gesloten op woensdag 28 januari om 10:10 uur.
Op dinsdag 27 januari om 14:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatverlichting m.b.t. parallelweg over de brug. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 17 januari om 19:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatverlichting m.b.t. vanaf breezand na de krakeling richting brug. De melding is gesloten op woensdag 21 januari om 13:04 uur.
Op maandag 19 januari om 20:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van wegen en paden m.b.t. fiets oversteekplaats. De melding is gesloten op dinsdag 20 januari om 09:30 uur.
Op zaterdag 17 januari om 19:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatverlichting m.b.t. vanaf breezand na de krakeling richting brug. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 17 januari om 19:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatverlichting m.b.t. vanaf breezand na de krakeling richting brug. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 10 juli om 21:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatmeubilair, verkeersborden etc. De melding is gesloten op vrijdag 11 juli om 12:26 uur.
Op donderdag 10 juli om 21:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatmeubilair, verkeersborden etc. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 4 juli om 19:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatmeubilair, verkeersborden etc m.b.t. stoplichten op de kooybrug aan de langzame 1-baans kant. De melding is gesloten op dinsdag 8 juli om 09:44 uur.
Op vrijdag 4 juli om 19:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatmeubilair, verkeersborden etc m.b.t. stoplichten op de kooybrug aan de langzame 1-baans kant. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 30 juni om 11:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatmeubilair, verkeersborden etc m.b.t. in de berm. De melding is gesloten op dinsdag 1 juli om 10:21 uur.
Op maandag 30 juni om 11:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van straatmeubilair, verkeersborden etc m.b.t. in de berm. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 19 mei om 07:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van groenonderhoud m.b.t. oostoeverweg. De melding is gesloten op maandag 19 mei om 15:55 uur.
Op maandag 19 mei om 07:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van groenonderhoud m.b.t. oostoeverweg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 31 maart om 14:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van bruggen, tunnels, viaducten en sluisje. De melding is gesloten op maandag 31 maart om 14:54 uur.
Op zondag 2 maart om 14:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil m.b.t. zie kaart. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 2 maart om 14:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder in het kader van afval en zwerfvuil m.b.t. zie kaart. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 2 februari om 17:38 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijksweg in Den Helder.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kooypunt
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG