Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1901NZ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1901NZ op soort incident:
Op dinsdag 29 april om 13:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Castricum in het kader van handhaving m.b.t. ten zuiden van club zand. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 29 april om 13:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Castricum in het kader van handhaving m.b.t. ten zuiden van club zand. De melding wacht op verdere behandeling.
Op dinsdag 29 april om 13:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Castricum in het kader van handhaving m.b.t. ten zuiden van club zand. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 25 april 2025 om 16:33 is de brandweer uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op 25 april 2025 om 16:27 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op 19 april 2025 om 22:48 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op 19 april 2025 om 22:44 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op vrijdag 18 april om 00:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Castricum in het kader van handhaving m.b.t. strand tussen castricum en egmond t.h. van duin afgravingen. De melding is gesloten op vrijdag 18 april om 10:35 uur.
Op vrijdag 18 april om 00:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Castricum in het kader van handhaving m.b.t. strand tussen castricum en egmond t.h. van duin afgravingen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 18 april om 00:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Castricum in het kader van handhaving m.b.t. strand tussen castricum en egmond t.h. van duin afgravingen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 17 april om 00:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zeeweg in Castricum in het kader van openbare straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op 13 april 2025 om 20:26 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op vrijdag 4 april om 14:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zeeweg in Castricum in het kader van wegen en verkeer. De melding is gesloten op vrijdag 11 april om 14:32 uur.
Op 5 april 2025 om 14:54 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op vrijdag 4 april om 14:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zeeweg in Castricum in het kader van wegen en verkeer. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 4 april om 14:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zeeweg in Castricum in het kader van wegen en verkeer. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 21 maart 2025 om 14:06 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op 21 maart 2025 om 14:05 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Op 2 maart 2025 om 14:58 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Zeeweg te Castricum.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Duingebied
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG