Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1948DD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1948DD op soort incident:
Op 21 februari 2026 om 18:23 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pieter Cheeuwenlaan te Beverwijk.
Op zaterdag 21 februari om 11:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van dieren. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 7 januari om 18:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van vuurwerk overlast. De melding is gesloten op woensdag 7 januari om 20:24 uur.
Op vrijdag 2 januari om 14:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 7 januari om 11:50 uur.
Op zondag 4 januari om 19:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen. De melding is gesloten op dinsdag 6 januari om 14:05 uur.
Op zondag 4 januari om 19:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 4 januari om 19:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 2 januari om 14:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 1 januari om 01:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van vuurwerk overlast. De melding is gesloten op vrijdag 2 januari om 09:06 uur.
Op donderdag 1 januari om 01:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van vuurwerk overlast. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 18 november om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen. De melding is gesloten op woensdag 3 december om 15:07 uur.
Op zaterdag 29 november om 22:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van vuurwerk overlast. De melding is gesloten op zondag 30 november om 00:12 uur.
Op zaterdag 29 november om 22:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van vuurwerk overlast. De melding is gesloten op zondag 30 november om 00:12 uur.
Op woensdag 26 november om 23:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van zorg, woonoverlast en handhaving. De melding is gesloten op donderdag 27 november om 11:22 uur.
Op woensdag 26 november om 23:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van zorg, woonoverlast en handhaving. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 24 november om 20:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van vuurwerk overlast. De melding is gesloten op maandag 24 november om 20:22 uur.
Op dinsdag 18 november om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 13 november om 07:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pieter Cheeuwenlaan in Beverwijk in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op donderdag 13 november om 11:58 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Waterwijk
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG