Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1973XT. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1973XT op soort incident:
Op donderdag 15 mei om 13:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Eenhoornstraat in IJmuiden in het kader van kinderspeelplaats / speeltoestellen m.b.t. speeltoestel schoolplein/ openbaar speelplein. De melding is gesloten op woensdag 21 mei om 10:00 uur.
Op donderdag 15 mei om 13:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Eenhoornstraat in IJmuiden in het kader van kinderspeelplaats / speeltoestellen m.b.t. speeltoestel schoolplein/ openbaar speelplein. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 10 mei om 19:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Eenhoornstraat in IJmuiden in het kader van overige vervuiling. De melding is gesloten op dinsdag 13 mei om 08:00 uur.
Op zaterdag 10 mei om 19:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Eenhoornstraat in IJmuiden in het kader van overige vervuiling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 10 mei om 19:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Eenhoornstraat in IJmuiden in het kader van overige vervuiling. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 10 november 2017 om 13:31 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Eenhoornstraat te IJmuiden.
Op 15 mei 2017 om 09:21 is de brandweer uitgereden naar Eenhoornstraat 2 te IJmuiden. Het betrof een oefening.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Saturnusbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG