Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2181RK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2181RK op soort incident:
Op zondag 15 juni om 11:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van riolering en wateroverlast. De melding is gesloten op dinsdag 1 juli om 14:23 uur.
Op donderdag 19 juni om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van huisvuil (onder- en bovengrondse containers). De melding is gesloten op vrijdag 20 juni om 15:57 uur.
Op donderdag 19 juni om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van huisvuil (onder- en bovengrondse containers). De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 juni om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van huisvuil (onder- en bovengrondse containers). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 15 juni om 11:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van riolering en wateroverlast. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 2 juni om 10:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval m.b.t. t .o o parkeerplaats. De melding is gesloten op dinsdag 3 juni om 13:51 uur.
Op maandag 2 juni om 12:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van verkeersborden en straatmeubilair. De melding is gesloten op maandag 2 juni om 14:58 uur.
Op maandag 2 juni om 12:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van verkeersborden en straatmeubilair. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 2 juni om 10:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval m.b.t. t .o o parkeerplaats. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 18 februari om 20:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval. De melding is gesloten op woensdag 26 februari om 07:56 uur.
Op donderdag 20 februari om 18:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval. De melding is gesloten op vrijdag 21 februari om 15:53 uur.
Op donderdag 20 februari om 18:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 20 februari om 14:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval. De melding is gesloten op donderdag 20 februari om 14:37 uur.
Op dinsdag 18 februari om 20:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 18 februari om 20:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van afval / zwerfafval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 28 december om 12:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van riolering en wateroverlast. De melding is gesloten op dinsdag 28 januari om 16:09 uur.
Op zaterdag 28 december om 12:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van riolering en wateroverlast. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 28 december om 12:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Prins Bernhardstraat in Hillegom in het kader van riolering en wateroverlast. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 1 januari 2018 om 14:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Michiel de Ruyterstraat te Hillegom.
Op 1 januari 2018 om 13:57 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Michiel de Ruyterstraat te Hillegom.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG