Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2191AG. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2191AG op soort incident:
Op zondag 1 maart om 20:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 1 maart om 20:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 21 januari om 10:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. tussen nr 8 en 20. De melding is gesloten op donderdag 22 januari om 13:52 uur.
Op woensdag 21 januari om 10:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. tussen nr 8 en 20. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 30 december om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. rioolpomp op dit terrein. De melding is gesloten op maandag 5 januari om 08:57 uur.
Op dinsdag 30 december om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. rioolpomp op dit terrein. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op dinsdag 30 december om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. rioolpomp op dit terrein. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 30 december om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. rioolpomp op dit terrein. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 17 december om 10:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden m.b.t. langs fietspad tussen nummer 8 en 20. De melding is gesloten op woensdag 24 december om 12:06 uur.
Op donderdag 18 december om 08:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. ruigenhoek 17 rioolpomp. De melding is gesloten op vrijdag 19 december om 14:47 uur.
Op donderdag 18 december om 08:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. ruigenhoek 17 rioolpomp. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 17 december om 10:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden m.b.t. langs fietspad tussen nummer 8 en 20. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 17 december om 10:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden m.b.t. langs fietspad tussen nummer 8 en 20. De melding wacht op verdere behandeling.
Op dinsdag 9 december om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. rioolpomp en put bij ruigenhoek 17, nummer 301101m. De melding is gesloten op woensdag 17 december om 08:06 uur.
Op dinsdag 9 december om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van riolering en wateroverlast m.b.t. rioolpomp en put bij ruigenhoek 17, nummer 301101m. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 29 augustus om 14:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden m.b.t. tegenover nr 6. parkeerplaats . De melding is gesloten op maandag 1 september om 11:23 uur.
Op vrijdag 29 augustus om 14:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ruigenhoek in De Zilk in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden m.b.t. tegenover nr 6. parkeerplaats . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kleine Zilk
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG