Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2211AJ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2211AJ op soort incident:
Op donderdag 15 oktober om 18:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden. De melding is gesloten op vrijdag 16 oktober om 12:54 uur.
Op donderdag 15 oktober om 18:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van straatmeubilair, stoplichten en verkeersborden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 10 oktober om 19:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op maandag 12 oktober om 10:48 uur.
Op vrijdag 9 oktober om 20:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op maandag 12 oktober om 10:47 uur.
Op zaterdag 10 oktober om 19:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 9 oktober om 20:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 25 september om 15:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. uitgang wijk bavo. De melding is gesloten op maandag 5 oktober om 14:50 uur.
Op maandag 14 september om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. rondom de parkeerplaats. De melding is gesloten op woensdag 30 september om 11:44 uur.
Op vrijdag 25 september om 15:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. uitgang wijk bavo. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 25 september om 15:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. uitgang wijk bavo. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 9 september om 22:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op woensdag 16 september om 16:03 uur.
Op maandag 14 september om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. rondom de parkeerplaats. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 14 september om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs m.b.t. rondom de parkeerplaats. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 9 september om 22:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 9 september om 22:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 9 september om 22:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op verdere behandeling.
Op dinsdag 21 juli om 19:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van groenvoorziening. De melding is gesloten op zondag 6 september om 09:33 uur.
Op donderdag 3 september om 16:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van groenvoorziening m.b.t. tussen pad en de waterzijde. De melding is gesloten op vrijdag 4 september om 07:35 uur.
Op donderdag 3 september om 16:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van groenvoorziening m.b.t. tussen pad en de waterzijde. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 3 september om 16:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Langevelderweg in Noordwijkerhout in het kader van groenvoorziening m.b.t. tussen pad en de waterzijde. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noordwijkerhout
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG