Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2371HE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2371HE op soort incident:
Op maandag 14 juli om 20:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van riolering. De melding is gesloten op dinsdag 15 juli om 15:08 uur.
Op maandag 14 juli om 20:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van riolering. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 14 juli om 20:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van riolering. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 17 juni om 15:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van afval m.b.t. aan het end van de godfried bomanslaan in de sloot.. De melding is gesloten op dinsdag 17 juni om 19:42 uur.
Op dinsdag 17 juni om 15:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van afval m.b.t. aan het end van de godfried bomanslaan in de sloot.. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 19 april 2025 om 11:18 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op zondag 8 december om 22:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs. De melding is gesloten op maandag 9 december om 11:48 uur.
Op zondag 8 december om 22:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 2 november om 14:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van speeltoestellen & recreatieterreinen. De melding is gesloten op woensdag 6 november om 08:31 uur.
Op zaterdag 2 november om 14:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van speeltoestellen & recreatieterreinen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 2 november om 14:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Godfried Bomanslaan in Roelofarendsveen in het kader van speeltoestellen & recreatieterreinen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 30 oktober 2024 om 12:32 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 14 september 2024 om 18:40 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 28 augustus 2024 om 17:13 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 20 augustus 2024 om 08:40 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 21 januari 2024 om 08:12 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 11 augustus 2023 om 19:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 10 maart 2023 om 20:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Op 5 oktober 2022 om 00:38 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Godfried Bomanslaan te Roelofarendsveen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Roelofarendsveen-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG