Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2375XE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2375XE op soort incident:
Op zaterdag 10 mei om 09:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van openbare verlichting m.b.t. op het sportpark roac.. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 10 mei om 09:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van openbare verlichting m.b.t. op het sportpark roac.. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 5 oktober om 10:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van water m.b.t. akkerweg rijpwetering. De melding is gesloten op vrijdag 21 maart om 08:03 uur.
Op zondag 16 februari om 18:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van water. De melding is gesloten op vrijdag 21 maart om 08:02 uur.
Op zondag 16 februari om 18:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van water. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 16 februari om 18:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van water. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 2 februari om 08:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van wegen & trottoirs. De melding is gesloten op maandag 10 februari om 08:05 uur.
Op zondag 2 februari om 08:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van wegen & trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 februari om 08:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van wegen & trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 8 november om 18:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 11 november om 16:53 uur.
Op vrijdag 8 november om 18:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 30 oktober om 14:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van afval m.b.t. hertogspark bij trafo huisje. De melding is gesloten op donderdag 31 oktober om 14:57 uur.
Op woensdag 30 oktober om 14:40 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van afval m.b.t. hertogspark bij trafo huisje. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 13 oktober om 09:58 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van afval m.b.t. achter voetbalveld bij bankje. De melding is gesloten op zondag 13 oktober om 09:58 uur.
Op woensdag 9 oktober om 13:15 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van water m.b.t. kade afkalvend. De melding is gesloten op woensdag 9 oktober om 13:15 uur.
Op woensdag 9 oktober om 07:49 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 9 oktober om 07:49 uur.
Op zaterdag 5 oktober om 10:59 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van water m.b.t. akkerweg rijpwetering.
Op woensdag 25 september om 08:57 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Oud Adeselaan in Rijpwetering in het kader van wegen & trottoirs m.b.t. of het hekwerk weer vast kan gemaakt. zie opmerking. De melding is gesloten op woensdag 25 september om 08:57 uur.
Op 15 december 2017 om 10:06 is de ambulancedienst uitgereden naar Oud Adeselaan 30 te Rijpwetering.
Op 20 mei 2017 om 15:08 is de ambulancedienst uitgereden naar Oud Adeselaan te Rijpwetering.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rijpwetering
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG