Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2743CE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2743CE op soort incident:
Op zaterdag 10 oktober om 11:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 12 oktober om 07:16 uur.
Op zaterdag 10 oktober om 11:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van watergangen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 7 oktober om 15:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 8 oktober om 13:13 uur.
Op woensdag 7 oktober om 15:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 7 oktober om 15:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 18 november om 10:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding is gesloten op woensdag 19 november om 11:10 uur.
Op dinsdag 18 november om 10:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 10 juli om 21:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 17 juli om 08:34 uur.
Op donderdag 10 juli om 21:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 10 mei 2025 om 07:09 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Sportpad te Waddinxveen.
Op donderdag 8 mei om 12:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding is gesloten op donderdag 8 mei om 17:44 uur.
Op donderdag 8 mei om 12:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 20 april om 10:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding is gesloten.
Op zondag 20 april om 10:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 20 april om 10:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bruggen en tunnels. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 6 januari om 09:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van groen m.b.t. bij fietspad. De melding is gesloten op maandag 6 januari om 10:37 uur.
Op vrijdag 6 december om 13:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bestrating m.b.t. toegang sortpad naar asw. De melding is gesloten op maandag 9 december om 15:11 uur.
Op vrijdag 6 december om 13:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bestrating m.b.t. toegang sortpad naar asw. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 6 december om 13:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van bestrating m.b.t. toegang sortpad naar asw. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 13 november om 23:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sportpad in Waddinxveen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op donderdag 14 november om 11:52 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bomenwijk
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG