Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2952AK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2952AK op soort incident:
Op maandag 26 oktober om 08:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op dinsdag 27 oktober om 07:12 uur.
Op maandag 26 oktober om 08:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 26 september 2026 om 17:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op zaterdag 4 juli om 16:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 8 juni om 07:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 31 mei 2026 om 21:50 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op 6 mei 2026 om 20:12 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op 3 maart 2026 om 09:53 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op 23 januari 2026 om 18:38 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op 27 november 2025 om 00:46 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op maandag 13 oktober om 17:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van overlast (o.a. parkeren, dieren, graffiti) m.b.t. polderstraat . De melding is gesloten op woensdag 15 oktober om 13:52 uur.
Op maandag 13 oktober om 17:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van overlast (o.a. parkeren, dieren, graffiti) m.b.t. polderstraat . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 13 oktober om 17:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van overlast (o.a. parkeren, dieren, graffiti) m.b.t. polderstraat . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 8 april om 14:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van overlast (o.a. parkeren, dieren, graffiti). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 7 januari om 08:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van overlast (o.a. parkeren, dieren, graffiti) m.b.t. polderstraat 59. De melding is gesloten op dinsdag 7 januari om 11:49 uur.
Op 3 november 2024 om 01:29 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Polderstraat te Alblasserdam.
Op maandag 30 september om 14:54 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van aanleg glasvezel. De melding is gesloten op vrijdag 25 oktober om 13:32 uur.
Op maandag 30 september om 14:54 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Polderstraat in Alblasserdam in het kader van aanleg glasvezel.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Polderbuurt
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG