Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3249AP. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3249AP op soort incident:
Op 23 november 2025 om 17:27 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
Op woensdag 29 oktober om 19:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op woensdag 19 november om 07:15 uur.
Op 18 november 2025 om 02:44 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
Op woensdag 29 oktober om 19:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 29 oktober om 19:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 29 oktober om 19:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op zaterdag 26 juli om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van wegen ( onderhoud). De melding is gesloten op maandag 13 oktober om 16:08 uur.
Op vrijdag 16 februari om 15:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van buitenruimte- groen en natuur. De melding is gesloten op vrijdag 5 september om 09:29 uur.
Op 31 augustus 2025 om 22:40 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
Op zaterdag 26 juli om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van wegen ( onderhoud). De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 26 juli om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van wegen ( onderhoud). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 16 januari om 17:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 17 januari om 11:30 uur.
Op donderdag 16 januari om 17:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 16 januari om 17:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 11 oktober 2024 om 11:22 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
Op 11 oktober 2024 om 11:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
Op maandag 7 oktober om 09:28 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van verkeer. De melding is gesloten op maandag 7 oktober om 09:28 uur.
Op vrijdag 16 februari om 15:54 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Molendijk in Herkingen in het kader van buitenruimte- groen en natuur.
Op 12 februari 2024 om 17:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
In de nacht van dinsdag op woensdag 5 oktober 2022 om 00:05 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Molendijk te Herkingen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Herkingen woonkern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG