Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3274LW. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3274LW op soort incident:
Op zondag 1 juni om 20:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van afval en zwerfvuil. De melding is gesloten op donderdag 5 juni om 10:30 uur.
Op zondag 1 juni om 20:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 27 april om 17:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van verkeer en parkeren. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 10 april om 08:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fiets- en voetpaden. De melding is gesloten op vrijdag 11 april om 11:32 uur.
Op donderdag 10 april om 08:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fiets- en voetpaden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 19 maart om 17:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van openbare verlichting overig m.b.t. nieuwe rotonde blaasedijk/kristalstraat . De melding is gesloten op donderdag 20 maart om 09:09 uur.
Op woensdag 19 maart om 17:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van openbare verlichting overig m.b.t. nieuwe rotonde blaasedijk/kristalstraat . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 25 januari om 15:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van verkeer en parkeren m.b.t. net voorbij bushalte de tol richting blaaksrdijk. De melding is gesloten op maandag 27 januari om 10:10 uur.
Op zaterdag 25 januari om 15:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van verkeer en parkeren m.b.t. net voorbij bushalte de tol richting blaaksrdijk. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 2 januari om 14:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fiets- en voetpaden m.b.t. mollenkade vanuit van speykstraat. De melding is gesloten op donderdag 23 januari om 10:11 uur.
Op woensdag 8 januari om 12:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van overige meldingen. De melding is gesloten op donderdag 9 januari om 12:15 uur.
Op woensdag 8 januari om 12:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van overige meldingen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 8 januari om 12:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van overige meldingen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 2 januari om 14:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden m.b.t. mollenkade vanuit van speykstraat. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 2 januari om 14:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden m.b.t. mollenkade vanuit van speykstraat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 5 december om 11:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden m.b.t. blaaksedijk m kruising blaakseweg . De melding is gesloten op donderdag 5 december om 12:35 uur.
Op donderdag 5 december om 11:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Speykstraat in Heinenoord in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden m.b.t. blaaksedijk m kruising blaakseweg . De melding wacht op een eerste beoordeling.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 13 april 2024 om 01:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Speykstraat te Heinenoord.
In de nacht van dinsdag op woensdag 27 maart 2024 om 01:50 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van Speykstraat te Heinenoord.
Op 18 juni 2023 om 15:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Speykstraat te Heinenoord.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blaak
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG