Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3311PH. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3311PH op soort incident:
Op 10 maart 2026 om 15:45 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht omdat één of meerdere personen in het water liggen.
Op 10 maart 2026 om 15:43 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht omdat één of meerdere personen in het water liggen.
Op 10 maart 2026 om 15:44 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht.
Op 10 maart 2026 om 15:43 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht.
Op 10 maart 2026 om 15:43 is de politie uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht omdat één of meerdere personen in het water liggen.
Op 1 maart 2026 om 21:39 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht.
Op 27 februari 2026 om 14:09 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht.
Op woensdag 31 december om 10:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van gladheidsbestrijding m.b.t. vriezenbrug in dordrecht. De melding is gesloten op maandag 12 januari om 08:55 uur.
Op woensdag 15 oktober om 15:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken. De melding is gesloten op zondag 7 december om 17:17 uur.
Op maandag 10 november om 10:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van bruggen, viaducten, kademuren, kunst. De melding is gesloten op dinsdag 11 november om 11:34 uur.
Op maandag 10 november om 10:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van bruggen, viaducten, kademuren, kunst. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 30 oktober 2025 om 12:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sint Jorisbrug te Dordrecht.
Op woensdag 15 oktober om 15:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 15 oktober om 15:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 8 september om 16:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 28 mei om 20:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van groen. De melding is gesloten op dinsdag 17 juni om 08:13 uur.
Op vrijdag 6 juni om 15:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op donderdag 12 juni om 16:57 uur.
Op vrijdag 6 juni om 15:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 6 juni om 15:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Jorisbrug in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Matena's Pad en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG