Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3312GN. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3312GN op soort incident:
Op maandag 26 mei om 17:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is gesloten op dinsdag 10 juni om 16:10 uur.
Op maandag 26 mei om 17:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 26 mei om 17:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 16 april om 12:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van afval m.b.t. parkeerplaats voor nummer264. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 8 maart 2025 om 23:21 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op woensdag 12 februari om 13:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 17 februari om 14:07 uur.
Op woensdag 12 februari om 13:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 12 februari om 13:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 18 januari 2025 om 19:15 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 18 januari 2025 om 09:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op zondag 5 januari om 13:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van water, riolering en putten m.b.t. hoofdrijbaan ri staart thv nr 280. De melding is gesloten op maandag 6 januari om 11:50 uur.
Op zondag 5 januari om 13:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van water, riolering en putten m.b.t. hoofdrijbaan ri staart thv nr 280. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 5 januari om 13:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oranjelaan in Dordrecht in het kader van water, riolering en putten m.b.t. hoofdrijbaan ri staart thv nr 280. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 12 december 2024 om 16:46 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 13 oktober 2024 om 21:31 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 13 oktober 2024 om 20:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 7 oktober 2024 om 13:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 2 augustus 2024 om 20:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 23 januari 2024 om 11:20 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Op 23 januari 2024 om 11:17 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Oranjelaan te Dordrecht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Indische Buurt-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG