Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3317NX. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3317NX op soort incident:
Op maandag 16 maart om 10:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 19 maart om 07:23 uur.
Op maandag 16 maart om 10:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 16 maart om 10:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 4 maart om 10:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 10 maart om 07:38 uur.
Op woensdag 4 maart om 10:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 4 maart om 10:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 27 februari 2026 om 22:24 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op vrijdag 13 februari om 10:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertsz. Trompweg in Dordrecht in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 13 februari om 10:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertsz. Trompweg in Dordrecht in het kader van groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 12 januari 2026 om 09:05 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op 11 januari 2026 om 09:22 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op 1 januari 2026 om 13:35 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op 22 december 2025 om 16:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op 28 augustus 2025 om 14:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
In de nacht van zondag op maandag 28 juli 2025 om 00:29 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op 19 juni 2025 om 16:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op woensdag 4 juni om 13:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 6 juni om 08:50 uur.
Op woensdag 4 juni om 13:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Maarten Harpertszoon Trompweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 19 februari 2025 om 13:42 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Op 15 januari 2025 om 09:33 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Maarten Harpertsz. Trompweg te Dordrecht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Van Kinsbergenstraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG