Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3319BV. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3319BV op soort incident:
Op zaterdag 31 mei om 08:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op dinsdag 3 juni om 07:13 uur.
Op zaterdag 31 mei om 08:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 31 mei om 08:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 8 februari om 13:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is gesloten op dinsdag 11 februari om 11:26 uur.
Op zaterdag 8 februari om 13:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 8 februari om 13:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 12 december om 20:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 10:21 uur.
Op donderdag 12 december om 20:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 12 december om 20:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Van Deysselstraat in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 24 november 2022 om 10:02 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 15 november 2022 om 03:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 15 november 2022 om 02:59 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 13 november 2022 om 15:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 26 juli 2022 om 16:44 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 27 juni 2022 om 10:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 6 juni 2022 om 21:03 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 15 mei 2022 om 15:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 18 april 2022 om 01:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Op 16 februari 2022 om 06:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
In de nacht van maandag op dinsdag 1 februari 2022 om 01:50 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Deysselstraat te Dordrecht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dubbeldam-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG