Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3341BS. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3341BS op soort incident:
Op dinsdag 6 oktober om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding is gesloten op donderdag 5 november om 12:11 uur.
Op zaterdag 24 oktober om 09:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op dinsdag 27 oktober om 16:54 uur.
Op zaterdag 24 oktober om 09:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 24 oktober om 09:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op zaterdag 24 oktober om 09:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 19 oktober om 19:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. weg. De melding is gesloten op dinsdag 20 oktober om 12:36 uur.
Op maandag 19 oktober om 19:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. weg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 16 oktober om 10:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 16 oktober om 09:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 16 oktober om 09:08 uur.
Op dinsdag 6 oktober om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 6 oktober om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 26 september om 22:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van overlast (groepsvorming, parkeren, dieren, graffiti). De melding is gesloten op maandag 5 oktober om 12:18 uur.
Op vrijdag 3 juli om 13:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van speelplaatsen. De melding is gesloten op dinsdag 29 september om 11:00 uur.
Op maandag 28 september om 13:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op dinsdag 29 september om 09:18 uur.
Op maandag 28 september om 13:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 28 september om 13:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 september om 19:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 28 september om 12:42 uur.
Op zaterdag 26 september om 22:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van overlast (groepsvorming, parkeren, dieren, graffiti). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 26 september om 22:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van overlast (groepsvorming, parkeren, dieren, graffiti). De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 september om 19:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Vrouwgelenweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Volgerlanden-Oost
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG