Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3341CT. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3341CT op soort incident:
Op zondag 10 mei om 22:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 26 april om 09:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 29 april om 12:44 uur.
Op zondag 26 april om 09:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 26 april om 09:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 30 maart om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. hoek graaf willemlan. De melding is gesloten op dinsdag 31 maart om 12:10 uur.
Op maandag 30 maart om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. hoek graaf willemlan. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 30 maart om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. hoek graaf willemlan. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 24 maart om 10:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 25 maart om 09:47 uur.
Op dinsdag 24 maart om 10:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 18 maart om 21:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op donderdag 19 maart om 08:23 uur.
Op woensdag 18 maart om 21:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 11 maart om 16:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding is gesloten op maandag 16 maart om 12:32 uur.
Op woensdag 11 maart om 16:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 22 februari om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. ondergrondse container gft paulusweg/graaf willemlaan. De melding is gesloten op maandag 23 februari om 11:52 uur.
Op donderdag 19 februari om 17:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 23 februari om 09:23 uur.
Op zondag 22 februari om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. ondergrondse container gft paulusweg/graaf willemlaan. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 22 februari om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. ondergrondse container gft paulusweg/graaf willemlaan. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 februari om 17:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 7 februari om 11:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulusweg in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op maandag 16 februari om 12:24 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kruiswiel
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG