Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3342VL. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3342VL op soort incident:
Op dinsdag 28 juli om 07:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op woensdag 26 augustus om 13:35 uur.
Op donderdag 6 augustus om 11:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. parkeerplaats. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 27 juli om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op dinsdag 28 juli om 09:13 uur.
Op dinsdag 28 juli om 07:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 27 juli om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op verdere behandeling.
Op maandag 27 juli om 09:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 5 juni om 08:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding is gesloten op donderdag 11 juni om 15:15 uur.
Op vrijdag 5 juni om 08:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 5 juni om 08:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 1 juni 2026 om 14:08 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar ter Spillstraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op vrijdag 24 april om 17:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op woensdag 29 april om 14:41 uur.
Op vrijdag 24 april om 17:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 5 januari 2026 om 08:16 is de ambulancedienst uitgereden naar ter Spillstraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op donderdag 30 oktober om 15:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op woensdag 19 november om 09:11 uur.
Op donderdag 30 oktober om 15:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 30 oktober om 15:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 21 oktober om 13:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding is gesloten op donderdag 23 oktober om 09:32 uur.
Op dinsdag 21 oktober om 13:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving ter Spillstraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van water, riolering en putten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorp
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG