Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3343RJ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3343RJ op soort incident:
Op 25 januari 2026 om 16:40 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Coba Ritsemastraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op 21 januari 2026 om 05:36 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Coba Ritsemastraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
In de nacht van dinsdag op woensdag 21 januari 2026 om 04:36 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Coba Ritsemastraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op zondag 18 januari om 10:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grondcontainers. De melding is gesloten op maandag 19 januari om 17:34 uur.
Op zondag 18 januari om 10:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grondcontainers. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 18 januari om 10:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grondcontainers. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 1 januari om 22:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 1 januari om 22:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op donderdag 1 januari om 22:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 1 januari om 22:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op 16 november 2025 om 11:07 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Coba Ritsemastraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op woensdag 22 oktober om 17:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 24 oktober om 11:15 uur.
Op woensdag 22 oktober om 17:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 22 oktober om 17:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 12 september 2025 om 00:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Coba Ritsemastraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op 9 augustus 2025 om 12:02 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Coba Ritsemastraat te Hendrik-Ido-Ambacht.
Op maandag 4 augustus om 11:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. parkeerplaats achter de flat. De melding is gesloten op vrijdag 8 augustus om 12:50 uur.
Op vrijdag 6 december om 09:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. loop ruimte/stoep tussen beide parkeerplaatsen. De melding is gesloten op dinsdag 5 augustus om 09:32 uur.
Op maandag 4 augustus om 11:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. parkeerplaats achter de flat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 4 augustus om 11:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Coba Ritsemastraat in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. parkeerplaats achter de flat. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Krommeweg-Noord
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG