Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3344DK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3344DK op soort incident:
Op dinsdag 3 november om 17:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 4 november om 13:30 uur.
Op dinsdag 3 november om 17:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 3 november om 17:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 29 oktober om 10:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 29 oktober om 15:21 uur.
Op donderdag 29 oktober om 10:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 16 oktober om 13:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 19 oktober om 09:11 uur.
Op vrijdag 16 oktober om 13:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 19 september om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 21 september om 16:15 uur.
Op zaterdag 19 september om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 19 september om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 6 september om 19:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op woensdag 9 september om 09:50 uur.
Op zondag 6 september om 19:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 22 augustus om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. thv elzengaarde 9. De melding is gesloten op maandag 24 augustus om 13:50 uur.
Op zondag 5 juli om 15:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen m.b.t. speeltuin. De melding is gesloten op maandag 24 augustus om 09:35 uur.
Op zaterdag 22 augustus om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. thv elzengaarde 9. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 22 augustus om 19:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. thv elzengaarde 9. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 11 juli om 10:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding is gesloten op woensdag 19 augustus om 10:25 uur.
Op woensdag 12 augustus om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 12 augustus om 12:28 uur.
Op woensdag 12 augustus om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Citroengaarde in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Volgerlanden-West
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG