Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3373AE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3373AE op soort incident:
Op woensdag 22 oktober om 07:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. bij “ingang” spoor 1 bij overweg. De melding is gesloten op donderdag 23 oktober om 10:27 uur.
Op woensdag 22 oktober om 07:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. bij “ingang” spoor 1 bij overweg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 1 september om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding is gesloten op vrijdag 5 september om 13:43 uur.
Op maandag 1 september om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 1 september om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
In de nacht van zaterdag op zondag 17 augustus 2025 om 04:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Binnendams te Hardinxveld-Giessendam.
Op vrijdag 21 maart om 16:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding is gesloten op dinsdag 1 april om 12:18 uur.
Op vrijdag 21 maart om 16:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 21 maart om 16:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 6 maart om 20:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding is gesloten op maandag 10 maart om 07:32 uur.
Op donderdag 6 maart om 20:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 6 maart om 20:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van wegen, bestrating en paden . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 24 februari om 17:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van afval m.b.t. zijstraat. De melding is gesloten op maandag 3 maart om 07:44 uur.
Op maandag 24 februari om 17:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van afval m.b.t. zijstraat. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 17 december om 15:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van afval m.b.t. ondergrondse containers . De melding is gesloten op donderdag 19 december om 11:58 uur.
Op dinsdag 17 december om 15:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van afval m.b.t. ondergrondse containers . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 17 december om 15:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van afval m.b.t. ondergrondse containers . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 5 december om 09:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van overlast (o.a. verkeer, dieren, graffiti) m.b.t. verkeers opstoppingen. De melding is gesloten op woensdag 11 december om 10:03 uur.
Op donderdag 5 december om 08:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van overlast (o.a. verkeer, dieren, graffiti) m.b.t. te hoge snelheid automobilisten . De melding is gesloten op woensdag 11 december om 10:01 uur.
Op donderdag 5 december om 08:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Binnendams in Hardinxveld-Giessendam in het kader van overlast (o.a. verkeer, dieren, graffiti) m.b.t. vrachtverkeer in binnendams . De melding is gesloten op woensdag 11 december om 10:01 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Giessendam
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG