Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3606AK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3606AK op soort incident:
Op dinsdag 24 februari om 10:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 vol ondanks vulgraad. De melding is gesloten op dinsdag 24 februari om 15:53 uur.
Op dinsdag 24 februari om 10:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re177 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op dinsdag 24 februari om 15:53 uur.
Op dinsdag 24 februari om 10:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 24 februari om 10:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re177 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 17 februari om 11:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op dinsdag 17 februari om 15:39 uur.
Op woensdag 11 februari om 07:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 vol. De melding is gesloten op woensdag 11 februari om 15:35 uur.
Op woensdag 11 februari om 07:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 9 februari om 11:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re198 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op maandag 9 februari om 16:14 uur.
Op maandag 9 februari om 11:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re198 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 2 februari om 09:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re177 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op maandag 2 februari om 14:37 uur.
Op maandag 2 februari om 09:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re177 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 6 januari om 10:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op woensdag 7 januari om 18:14 uur.
Op dinsdag 6 januari om 10:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re179 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 11 december om 09:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re178 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op donderdag 11 december om 14:58 uur.
Op donderdag 11 december om 09:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re178 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 10 december om 09:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is gesloten op donderdag 11 december om 08:52 uur.
Op woensdag 10 december om 12:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re426 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op woensdag 10 december om 19:17 uur.
Op woensdag 10 december om 12:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re426 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 10 december om 09:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 3 december om 10:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Planetenbaan in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re198 en re178 mogleijke verklemming. De melding is gesloten op donderdag 4 december om 15:00 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Maarssenbroek
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG