Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3607BB. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3607BB op soort incident:
Op woensdag 11 februari om 10:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 26 januari om 08:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 10 februari om 14:57 uur.
Op maandag 19 januari om 08:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 4 februari om 12:54 uur.
Op donderdag 29 januari om 14:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 2 februari om 08:07 uur.
Op donderdag 29 januari om 14:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 26 januari om 08:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 26 januari om 08:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 21 januari om 09:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 21 januari om 13:03 uur.
Op woensdag 21 januari om 09:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 19 januari om 08:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 19 januari om 08:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 9 januari om 08:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 14 januari om 11:03 uur.
Op vrijdag 9 januari om 08:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 9 januari om 08:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 10 juli om 19:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 15 juli om 13:20 uur.
Op donderdag 10 juli om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is gesloten op vrijdag 11 juli om 12:17 uur.
Op donderdag 10 juli om 19:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 10 juli om 19:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 10 juli om 19:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 10 juli om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Duivenkamp
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG