Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3607KB. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3607KB op soort incident:
Op maandag 24 november om 13:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re597 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op dinsdag 25 november om 09:05 uur.
Op maandag 24 november om 13:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re597 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 16 juli om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van handhaving en toezicht openbare ruimte. De melding is gesloten op donderdag 17 juli om 16:03 uur.
Op woensdag 16 juli om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van handhaving en toezicht openbare ruimte. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 16 juli om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van handhaving en toezicht openbare ruimte. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 25 juni om 18:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is gesloten op donderdag 26 juni om 07:47 uur.
Op zondag 22 juni om 00:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is gesloten op donderdag 26 juni om 07:33 uur.
Op woensdag 25 juni om 18:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 22 juni om 00:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 18 juni om 13:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 19 juni om 15:03 uur.
Op donderdag 19 juni om 10:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers m.b.t. vuilniscontainer tegenover spechtenkamp 38. De melding is gesloten op donderdag 19 juni om 10:57 uur.
Op woensdag 18 juni om 13:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 17 juni om 08:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is gesloten op dinsdag 17 juni om 13:41 uur.
Op dinsdag 17 juni om 08:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van ondergrondse containers. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 15 juni om 12:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 16 juni om 07:30 uur.
Op zondag 15 juni om 12:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 18 mei om 22:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op dinsdag 20 mei om 12:04 uur.
Op zondag 18 mei om 22:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 18 mei om 22:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 18 mei om 22:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spechtenkamp in Maarssen in het kader van handhaving en toezicht openbare ruimte. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Spechtenkamp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG