Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3632JJ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3632JJ op soort incident:
Op woensdag 26 november om 13:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re248 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op vrijdag 28 november om 15:24 uur.
Op woensdag 26 november om 13:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re248 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 25 november om 09:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re248 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op dinsdag 25 november om 15:50 uur.
Op dinsdag 25 november om 09:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re248 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 2 november om 11:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 3 november om 07:39 uur.
Op woensdag 1 oktober om 09:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re247 mogelijke verklemming. De melding is gesloten op woensdag 1 oktober om 15:10 uur.
Op woensdag 1 oktober om 09:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van ondergrondse containers m.b.t. re247 mogelijke verklemming. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 29 december om 21:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op vrijdag 27 juni om 09:11 uur.
Op woensdag 7 mei om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van stoepen, wegen en paden m.b.t. houten hek rondom ondergrondse afvalcontainers. De melding is gesloten op maandag 19 mei om 07:58 uur.
Op woensdag 7 mei om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van stoepen, wegen en paden m.b.t. houten hek rondom ondergrondse afvalcontainers. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op woensdag 7 mei om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van stoepen, wegen en paden m.b.t. houten hek rondom ondergrondse afvalcontainers. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 22 april om 12:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van gazons, bermen, beplanting, onkruid op verharding. De melding is gesloten op woensdag 30 april om 08:01 uur.
Op dinsdag 22 april om 12:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van gazons, bermen, beplanting, onkruid op verharding. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 22 april om 12:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van gazons, bermen, beplanting, onkruid op verharding. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 13 maart om 21:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van gazons, bermen, beplanting, onkruid op verharding. De melding is gesloten op maandag 17 maart om 11:42 uur.
Op donderdag 13 maart om 21:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van gazons, bermen, beplanting, onkruid op verharding. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 13 maart om 21:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van gazons, bermen, beplanting, onkruid op verharding. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 1 januari om 19:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van vuurwerkschade. De melding is gesloten op vrijdag 7 februari om 06:44 uur.
Op zondag 2 februari om 15:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 5 januari om 18:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bastertlaan in Loenen aan de Vecht in het kader van afval m.b.t. bij de ondergrondse vuilcontainers.. De melding is gesloten op dinsdag 7 januari om 08:34 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Cronenburgh
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG