Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 4203NJ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 4203NJ op soort incident:
Op zaterdag 31 oktober om 13:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 12 oktober 2026 om 16:41 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op 9 oktober 2026 om 22:21 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op 9 oktober 2026 om 22:19 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op dinsdag 14 april om 06:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van schoonmaken. De melding is gesloten op dinsdag 22 september om 13:41 uur.
Op dinsdag 14 april om 06:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van schoonmaken. De melding is gesloten op dinsdag 22 september om 13:41 uur.
Op 15 juli 2026 om 03:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op woensdag 6 mei om 10:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding is gesloten op woensdag 6 mei om 14:32 uur.
Op woensdag 6 mei om 10:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 25 maart om 11:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding is gesloten op vrijdag 1 mei om 11:33 uur.
Op dinsdag 14 april om 06:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van schoonmaken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 april om 06:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van schoonmaken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 25 maart om 11:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 25 maart om 11:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Schelluinsestraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 9 maart 2026 om 23:46 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op 9 maart 2026 om 23:45 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op 9 maart 2026 om 23:43 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Op 24 februari 2026 om 14:11 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Schelluinsestraat te Gorinchem.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schelluinsestraat
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG